Strona internetowa One Page - wizytówka firmy 2021-09-07
150 zł
cały kraj / Internet
Telefon: 883-766-053ZAINTERESOWANY STRONÄ„?

Jeżeli są Państwo zainteresowani stroną - wizytówką, zachęcam do odwiedzenia wersji demonstracyjnej oraz złożenia zamówienia lub bezpośredniego kontaktu z nami.

DEMO: https://demo1.webmediastudio.pl

Pakiet start:

- strona wizytówka o spersonalizowanej szacie grafice wysokiej jakości;
- strona zawiera 1 podstronę, na której znajdzie się logo/nazwa firmy, kontakt oraz podstawowe informacje o działalności firmy;

Cena: 100,00 zł

Pakiet standard:

- strona firmowa o spersonalizowanej grafice wysokiej jakości;
- strona zawiera 3 podstrony (strona główna, oferta, kontakt);
- roczny hosting, + domena (jeśli Państwo nie posiadają);

Cena: 150,00 zł

Pakiet pro:

- strona firmowa o spersonalizowanej grafice wysokiej jakości;
- strona zawiera 5 modułów (strona główna, oferta, o firmie, referencje, pracownicy, portfolio(produkty wykonywane), kontakt z formularzem kontaktowym);
roczny hosting + domena (jeśli Państwo nie posiadają);
- roczna opieka nad stroną (raz na kwartał zmiana treści na stronie o ile będą Państwo tego potrzebowali)

Cena: 400,00 zł

Strona jest czytelna i estetycznie wykonana. Przyjazna kolorystyka przyciąga uwagę a przejrzystość, umożliwia sprawne poruszanie się wszystkim odwiedzającym.

Do obsługi prezentowanej strony nie wymagana jest jakakolwiek wiedza w zakresie programowania. Pokażę co i jak się robi by samemu dokonywać zmian treści. Jeśli Państwo nie chcą sami tego robić z chęcią zrobimy to za Was.

Dzięki zastosowaniu najnowszych standardów programowania serwis został zoptymalizowany do działania przy wysokiej liczbie odwiedzających.
Przykładowe elementy wpływające na szybkość i wydajność działania.

Strona jest zbudowana w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach: Chrome, FireFox, Internet Explorer, Opera, Safari.

ZAPRASZAM DO ZAKUPU!

Strony Internetowe

Ocena: 0


Wyświetleń: 230 Dodał(a): webmediastudio


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE WROCŁAW

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.