Aparaty słuchowe Wrocław 2024-01-15
DolnoÅ›lÄ…skie, Wrocław
Telefon: +48784041682Abamed Aparaty Słuchowe Wrocław specjalizuje się
w opiece nad zdrowiem Twojego słuchu. Oferta obejmuje
profesjonalne badania, terapię szumów usznych oraz
szeroki wybór aparatów i akcesoriów medycznych
związanych z leczeniem ubytków. Każdy przypadek traktowany jest
indywidualnie, poddawany szczegółowej analizie
doświadczonych protetyków słuchu. Po konsultacji z ekspertami masz możliwość dostosowania sprzętu do swoich potrzeb i wybrania niezbędnych akcesoriów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę wrocławskiego podmiotu.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem.
Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z
aparatami słuchowymi.


Producent: WSAUD A/S


Podmiot prowadzący reklamę: Sivantos Sp. z o.o.
Ocena: 0


Wyświetleń: 33 Dodał(a): signia


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE WROCŁAW

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.